HOTEL BRATISLAVA, Seberíniho 9, 821 03 Bratislava
cez recepciu, 1. poschodie, číslo dverí 142
info@manikura-pedikura.com


manikúra: Zuzana Besedová
0948 098 367


pedikúra: Janka Michalíková
0915 161 493
Moja manikúra - pedikúra - masáž
manikúra: Zuzana Besedová
0948 098 367


pedikúra: Janka Michalíková
0915 161 493
Manikúra
« návrat na hlavnú stránku

Manikúra základná (30 min.)

Základné ošetrenie prírodných nechtov.
Popis služby: úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov suchou alebo mokrou manikúrou, lakovanie výživným alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky s masážou.
Základné ošetrenie prírodných nechtov.
Popis služby: úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov suchou alebo mokrou manikúrou, leštenie nechtovej platničky na odstránenie odumretých buniek a vyhladenie rýh na nechtoch, aplikácia prípravku s vitamínmi, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky s masážou.
P-Shine je prírodná včelia materská kašička s vitamínmi, keratínom, ktorá sa nanáša na prírodné nechty. Nevhodné pri alergii na včelie produkty. Lakovanie nechtov najskôr až po 3 týždňoch.
Popis služby: úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov suchou manikúrou, zmatnenie (nie zbrúsenie pilníkom) nechtovej platničky, nanesenie výživnej pasty a vyleštenie nechtov do vysokého lesku, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Thermo procedúra na pokožku rúk. Parafínový zábal zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov. Suché a popraskané ruky získajú opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.
Popis služby: po základnej manikúre aplikácia mastného krému, ponorenie rúk do horúceho parafínu, 10 minút zábal do froté rukavíc, odstránenie parafínu, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Relaxačná masáž zápästia a predlaktia má uvoľňujúci, regeneračný účinok. Pôsobí na svaly, šľachy, pomáha odstrániť opuchy a podporuje látkovú výmenu, obnovuje a zlepšuje krvný obeh, čím sa zlepší výživa buniek.
Peelingom sa zbavíte odumretých buniek, suchej a zrohovatenej kože z povrchu pokožky rúk.
Thermo procedúra na pokožku rúk. Thermozábal zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov. Suché a popraskané ruky získajú opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.
Popis služby: aplikácia mastného krému, 10 minút zábal do froté rukavíc a vyhrievacej podušky, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Špeciálna relaxačná, hydratačná a tepelná procedúra, ktorá osvieži, posilní a skrášli ruky. Zároveň poskytne uvoľnenie napätia masážou šije a krčnej chrbtice a zrelaxuje aj myseľ.
Popis služby: úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov mokrou manikúrou s vonnou esenciou, peeling rúk, aplikácia mastného krému, parafínový zábal, masáž šije, krčnej chrbtice a rúk, lakovanie nechtov výživným alebo spevňujúcim lakom s vitamínmi, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Permanentné lakovanie farebným (UV/LED) gél lakom alebo BIO pokrytím je šetrná úprava prírodných nechtov a vydrží približne 20 dní podľa rýchlosti rastu nechtov a dodržaní zásad domácej starostlivosti.
Popis služby: úprava dĺžky a tvaru nechtov a nechtovej kožtičky, zmatnenie (nie zbrúsenie pilníkom) nechtovej platničky, lakovanie v dvoch tenkých vrstvách a vrchnou vrstvou pre lesk s vytvrdením v CCFL/LED lampe, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky. Príplatok za francúzsku špičku 8€
Odstránenie gél laku removerom (bez brúsenia nechtovej platničky pilníkom) .
Popis služby: aplikácia špeciálneho prípravku (removeru) na rozpustenie gél laku alebo BIO pokrytia, odstránenie zvyškov gél laku pomocou pomarančového drievka, zahladenie nechtovej platničky, úprava dĺžky a tvaru nechtov a nechtovej kožtičky, aplikácia výživného laku alebo prípravku s vitamínmi, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Permanentné lakovanie farebným (UV/LED) gél lakom alebo BIO pokrytím je šetrná úprava prírodných nechtov a vydrží približne 14 dní podľa rýchlosti rastu nechtov a dodržaní zásad domácej starostlivosti, vrátane odstránenia gél laku removerom.
Popis služby: aplikácia špeciálneho prípravku (removeru) na rozpustenie gél laku alebo BIO pokrytia a zábal do hliníkovej fólie, odstránenie zvyškov gél laku pomocou pomarančového drievka, úprava dĺžky a tvaru nechtov a nechtovej kožtičky, zahladenie nechtovej platničky, lakovanie v dvoch tenkých vrstvách a vrchnou vrstvou pre lesk s vytvrdením v CCFL/LED lampe, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky. Príplatok za francúzsku špičku 8€
Predĺženie nechtov UV/LED gélom na šablóny. Je vhodná pre ženy, ktoré túžia po dlhých nechtoch, ale majú krehké, štiepivé nechty, prípadne si ich ohrýzajú. Sú to klasické gélové nechty s predĺžením na šablónu s modelačným UV/LED gélom. Nepoužívajú sa typy, lepidlo, nedochádza k prepilovaniu nechta. Necht sa iba zmatňuje pomocou bufferu (pilník s jemnou zrnitosťou). Na odstránenie sa ale už používa manikérska brúska s frézami a pilník.
Popis služby:: úprava tvaru a dĺžky nechtov a nechtovej kožtičky, zmatnenie bufferom (nie zbrúsenie pilníkom) nechtovej platničky, aplikácia predĺženia nechtov na šablónu modelačným UV/LED gélom s pomocnáými tekutinami s vytvrdením v CCFL/LED lampe, vymodelovanie C-oblúka s vytvrdením v CCFL/LED lampe, úprava tvaru a dĺžky predlžovaného nechtu. V cene modelácie je aplikácia farebného UV/LED gélu. Francúzska manikúra za príplatok. Kamienky pečiatka podľa cenníka. Nanesenie Top gélu pre lesk, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Popis služby: Dezinfekcia rúk, úprava nechtovej kožičky, úprava dĺžky a tvaru namodelovaného nechtu, odstránenie vrchného gélu a zdobenia zo starej modelácie, zmatnenie odrastu nechtu, prípravné tekutiny, podkladový UV/LED gél s vytvrdením v UV/LED lampe, doplnenie odrastu s vytvrdením v UV/LED lampe, odstránenie výpotku, zmatnenie modelácie nechtu. V cene doplnenia je aplikácia farebného UV/LED gélu. Francúzska manikúra za príplatok. Kamienky pečiatka podľa cenníka. Nanesenie Top gélu pre lesk nechtu, zotretie výpotku, olejček na nechtovú kožičku, hydratačný krém.
Príplatok: V cene modelácie je aplikácia farebného UV/LED gélu. Francúzska manikúra za príplatok. Kamienky pečiatka podľa cenníka.
Popis služby: odstránenie umelých nechtov brúskou a pilníkom, Úprava tvaru a dĺžky nechtov a nechtovej kožtičk, olejček na nechtovú kožtičku. Ďalšia úprava ako aplikácia výživnej pasty s vitamínmi + 2€, ak je nechtová platnička príliš oslabená tak aplikácia gél laku + 8€
Nemusíte skrátiť všetky nechty, keď sa vám jeden nalomí. Pomocou hodvábnej látky a tekutého skla - systém Fiberglass - zafixovanie nalomeného nechtu. Opakovať fixáciu, kým necht neodrastie.
Popis služby: zmatnenie (nie zbrúsenie pilníkom) nechtovej platničky, úprava tvaru a dĺžky nechtu a nechtovej kožtičky, aplikácia Fiberglass (hodvábna látka), zafixovanie tekutým sklom (živicou), po zaschnutí úprava vzhľadu nechtu, olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
Odlakovanie klasického laku bezacetónovým odlakovačom.
 • Japonská manikúra 4+1 permanentka 60,00€ 50 min.
 • Manikúra základná 5+1 permanentka 40,00€ 20 min.
 • Manikúra pánska 5+1 permanentka (30min) 50,00€ 30 min.
 • Zľava pre študentov do 18 rokov (podľa všeobecných podmienok) 20%
 • Zľava pre ZŤP (podľa všeobecných podmienok) 20%
 • Zľava pre dôchodcov (podľa všeobecných podmienok) 20%
Reklamačný poriadok
 1. Prevádzka poskytujúca starostlivosť o ľudské telo musí mať platné živnostenské oprávnenia.
 2. Povinnosť prevádzky:
  • vykonávať svoje služby iba odborne vyškoleným personálom, ktorí vlastní príslušné oprávnenie na výkon svojej profesie.
  • vykonávať požadovanú službu zodpovedne, podľa správnych technologických postupov, prislúchajúcich ku konkrétnemu pracovnému úkonu s materiálmi a výrobkami k tomu určenými a ktoré neprekročili dobu záruky a podliehajúcimi normám EÚ.
  • zákazník bol pred začiatkom služby oboznámený s následnou domácou starostlivosťou a s možnosťou prípadnej reklamácie.
 3. Zákazník je povinný vo vlastnom záujme informovať pracovníka prevádzky na zdravotné problémy, plánované operácie, ktoré by mohli mať vplyv na kvalitu, trvanlivosť či priebeh úkonovna vybraný druh služby. K tomuto účelu slúži „Karta zákazníka“, ktorá sa pri každej návšteveaktualizuje. Jedná sa napríklad o diabetes mellitus - cukrovku, ochorenie srdca, ekzém, psoriáza, hormonálne zmeny organizmu, tehotenstvo, či ochorenie štítnej žľazy a podobne.
 4. Dodržanie správneho technologického postupu sa prejavuje okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Reklamácia na nedodržanie technologického postupu je možná iba do nasledujúceho dňa od prevedenia tejto služby a to pri osobnej konzultácii so zákazníkom a kontrolou prevedenej práce.
 5. Za správnu manipuláciu a dodržanie doporučených pokynov po 24 hodinách (možnosť reklamácie) preberá zodpovednosť zákazník. Neskoršia reklamácia nie je možná vzhľadom na fakt, že je ťažké preukázať alebo vylúčiť nesprávnu alebo nevhodnú domácu starostlivosť zákazníka.
 6. Zákazník si vykonanú službu prezrie pred zaplatením. Zaplatením za službu sa vzdáva nároku na reklamáciu estetického vzhľadu služby.
 7. Pracovník prevádzky je povinný viesť evidenciu o reklamáciách a predložiť ju na požiadanie orgánu dozoru na nazretie. Evidencia o reklamácií musí obsahovať údaje o dátume uplatnenia reklamácie a spôsobe vybavenia reklamácie.
 8. Alternatívne riešenie sporov
  Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z. z. ARS subjektmi sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z. z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z. z. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.
Zásady domácej starostlivosti
 • Pri domácej starostlivosti si musíte zakúpiť a používať vhodný pilník so zrnitosťou 180/180 na prírodné nechty. Pred použitím pilníka si nechty vždy odlakujte. Pilníkom si môžete upraviť dĺžku a tvar nechtov a následne prelakovať
 • Nechty si môžete lakovať a odlakovať (vždy používajte bezacetónový odlakovač), prípadne zdobiť aj sama doma
 • Doporučujeme návštevu manikérky, ktorá Vám odborne a bez poškodenia nechtovej platničky upraví odrastené nechty, nechtovú kožtičku, šetrne odstráni gél lak s prípadným znovu nanesením nového gél laku
 • Nechty nikdy nestrihajte, neokusujte ani neodstraňujte gél lak sami! - vzniká riziko prasknutia, poškodenia a narušenia nechtovej platničky
 • Nikdy neokusujte zádery a nechtovú kožtičku! – používajte klieštiky na nechty. Narušením okolia nechtu vzniká riziko zapálenia (niekedy vznikajú až hnisajúce rany), čo je živnou pôdou pre baktérie
 • Pokiaľ nie ste dostatočne zručná na ich domácu starostlivosť, väčšinou postačí iba prelakovanie podľa potreby odrastajúceho nechtu. Keď si vyberiete vhodný lak, vydrží často do ďalšej návštevy salónu
 • Nezabúdajte, že nechty majú skôr estetický význam. Pri dodržaní základných pravidiel a dobrým zaobchádzaním Vás Vaše nechty odmenia dlhou trvácnosťou
 • Používajte v bežnom živote viac brušká prstov ako nechty
 • Zvýšte pozornosť pri otváraní dverí či kufra svojho auta znížite tým riziko zlomenia
 • Pri stláčaní predmetov využívajte kĺby prstov, prípadne si pomôžte ceruzkou
 • Zvýšte pozornosť aj pri manipulácii so zásuvkou či skriňou
 • Pri používaní agresívnych chemických prostriedkov napr.: savo, fixinela, chlór, peroxid, acetón a podobne je nutné používať ochranné rukavice, nechty by ste priamym konttom s chemikáliami znehodnotili ba dokonca zničili
 • Nechty si čistite aj z vnútornej strany kefkou, aby ste zabránili usadzovaním nečistôt a nedali tak príležitosť možnému ochoreniu
 • Dbajte aj na výživu pokožky rúk, aby bol váš dotyk vždy jemný
^