HOTEL BRATISLAVA, Seberíniho 9, 821 03 Bratislava
cez recepciu, 1. poschodie, číslo dverí 142
info@manikura-pedikura.com


manikúra: Zuzana Besedová
0948 098 367


pedikúra: Janka Michalíková
0915 161 493
Moja manikúra - pedikúra - masáž
manikúra: Zuzana Besedová
0948 098 367


pedikúra: Janka Michalíková
0915 161 493
Pedikúra
« návrat na hlavnú stránku

Medicinálna/suchá/prístrojová pedikúra (60 min.)

Medicinálne ošetrenie nôh podologickým prístrojom za použitia frézok.
Popis služby: použitím prístroja upravenie tvaru a dĺžky nechtovej platničky, odstránenie záderov a odumretej kože v bočnom vale, upravenie nechtovej kožtičky, obrúsenie kože šľapy, ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru.
Vodný kúpeľ, úprava tvaru a dĺžky nechtovej platničky, odstránenie záderov a odumretej kože v bočnom vale, úprava nechtovej kožtičky, obrúsenie kože šľapy škrabkou, ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru. Bez skalpelu.
Špeciálna relaxačná hydratačná a tepelná procedúra, ktorá osvieži, posilní a skrášli nohy. Zároveň poskytne uvoľnenie a zrelaxuje aj myseľ.
Popis služby: voňavý vodný relaxačný kúpeľ s peelingom, úprava tvaru a dĺžky nechtovej platničky, odstránenie záderov a odumretej kože v bočnom vale, úprava nechtovej kožičky, obrúsenie kože šľapy podologickým prístrojom za použitia frézok, thermozábal 10 minút, relaxačná masáž, ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru.
Reflexno - relaxačná masáž chodidla je veľmi príjemná procedúra. Uvoľní napätie v nohách, prekrví pokožku, svaly a zároveň zrelaxuje aj vašu myseľ.
Ošetrenie alebo odstránenie otlakov, kurích ôk frézkou alebo pedikérskou škrabkou, exkavátorom.
Odľahčenie bolestivých miest, pri hlbokých prasklinách alebo poškodeniach kože na ploške chodidla - oklúzia
Zbrúsenie zhrubnutej nechtovej platničky podologickým prístrojom s frézkou.
Skrátenie nechtov na nohách pomocou kliešťov a ich úprava
Odstránenie nečistôt a poškodenej nechtovej platničky, vyčistenie valu.
Samostatná diagnostika nôh. Identifikácia možných problémov na chodidlách s odporúčaním pomôcok, prípravkov a doporučenie na návštevu odborných lekárov.
Náhrada celej alebo čiastočnej nechtovej platničky. Vymodelovanie novej na mieru pomocou špeciálneho pedikérskeho gélu alebo acrylu. Modelovanie len po pedikúre.
Odstránenie náhrady nechtovej platničky podologickým prístrojom s frézkou.
Permanentné lakovanie farebným UV/LED gél lakom alebo BIO pokrytím je šetrná úprava prírodných nechtov a vydrží 4 až 8 týždňov podľa rýchlosti rastu nechtov a dodržaní zásad domácej starostlivosti.
Popis služby: po pedikúre lakovanie v dvoch tenkých vrstvách prípadne s vrchnou vrstvou pre lesk s vytvrdením v CCFL/LED lampe, ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru. Príplatok za francúzsku špičku 3€.
Permanentné lakovanie farebným UV/LED gél lakom alebo BIO pokrytím je šetrná úprava prírodných nechtov a vydrží 4 až 8 týždňov podľa rýchlosti rastu nechtov a dodržaní zásad domácej starostlivosti.
Popis služby: použitím prístroja upravenie tvaru a dĺžky nechtovej platničky, odstránenie záderov a odumretej kože v bočnom vale, upravenie nechtovej kožičky, lakovanie v dvoch tenkých vrstvách prípadne s vrchnou vrstvou pre lesk s vytvrdením v CCFL/LED lampe, ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru.
Príplatok za francúzsku špičku 3€.
Odstránenie zarastených častí nechtu, podloženie textíliou napustenou antiseptickým prípravkom, dezinfekcia, trvanie cca 10-30 min podľa závažnosti.
Podloženie zarastajúceho nechtu v nechtovom vale textíliou napustenou antiseptickým prípravkom s vyčistením nechtového valu.
Ošetrenie zarasteného nechtu aplikáciou drôtenej špony. Aplikácia len po vyčistení a ošetrení nechtu.
Popis služby: vytvarovanie drôtenej špony na mieru z dentálneho drôtu hrúbky 0,4 mm, osadenie špony, zafixovanie pomocou acrylu.
Posunutie RF špony cca za 8 týždňov - uvoľnenie RF špony, vyčistenie nechtového valu, úprava nechtovej platničky, opätovné nasadenie RF špony a jej fixácia
Popis služby: odstránenie RF špony, vyčistenie nechtového valu, úprava nechtovej platničky, vytvarovanie drôtenej špony na mieru z dentálneho drôtu hrúbky 0,4 mm, osadenie špony, zafixovanie pomocou acrylu.
Ošetrenie zarasteného nechtu aplikáciou umelohmotnej špony. Aplikácia len po vyčistení a ošetrení zarasteného nechtu, vrátane skrátenia nechtov.
Osadenie novej špony sa musí urobiť cca za 4-5 týždňov.
Procedúra na pokožku nôh nahrievaním thermo poduškou a výživného krému. Jedná sa o thermoterapiu. Teplo zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov. Nohy získajú opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.
Popis služby: po pedikúre aplikácia výživného krému, nohy zabaliť do mikroténu, položiť na thermo podušku, zakryť uterákom a nechať pôsobiť 10 min, po dobe pôsobenia tepla ošetrenie krémom alebo penou, aplikácia púdru.
Peelingom sa zbavíte odumretých buniek, suchej a zrohovatenej kože z povrchu pokožky nôh. Popis služby: vodný kúpeľ s použitím peelingu pred pedikúrou.
Odstránenie gél laku.
Popis služby: odstránenie pomocou podologického prístroja s frézkami alebo aplikácia špeciálneho prípravku (removeru) na rozpustenie gél laku alebo BIO pokrytia a zábal do hliníkovej fólie, odstránenie zvyškov gél laku pomocou pomarančového drievka, zahladenie nechtu, aplikácia výživného laku alebo prípravku s vitamínmi, olejček na nechtovú kožtičku.
Lakovanie klasickým lakom - bez pedikúry
Popis služby: použitím prístroja upravenie tvaru a dĺžky nechtovej platničky, odstránenie záderov a odumretej kože v bočnom vale, upravenie nechtovej kožičky, lakovanie v dvoch tenkých vrstvách s vrchnou vrstvou pre lesk, olejček na kožičku
Odlakovanie klasického laku bezacetónovým odlakovačom.
Cenník platný od 06.01.2019
Vážení klienti z dôvodu zvýšenia vstupných nákladov som musela pristúpiť k zmene cien za ponúkané služby.
Medicinálna/suchá/prístrojová pedikúra 23,00€ 60 min. Mokrá pedikúra 23,00€ 60 min. Wellness pedikúra 38,00€ 90 min. Reflexno - relaxačná masáž nôh 24.0€ 40 min. Odstránenie otlakov, kurích ôk 4,00€ 15 min. Odľahčenie bolestivých miest na ploške chodidla - oklúzia 12.0€ 20 min. Ošetrenie zhrubnutého nechtu 5,00€ 15 min. Skrátenie nechtov na nohách 5,00€ 15 min. Odstránenie čiastočné alebo úplné poškodenej nechtovej platničky 14,00€ 30 min. Diagnostika chodidiel 5.0€ 10 min. Nechtová protetika 20,00€ 30 min. Odstránenie nechtovej protetiky 10,00€ 20 min. Permanentné lakovanie UV/LED gél lakom/BIO pokrytím na nohy po pedikúre 10,00€ 15 min. Permanentné lakovanie UV/LED gél lakom/BIO pokrytím na nohy bez pedikúry 15,00€ 20 min. Ošetrenie zarasteného nechtu - orthonyxia 15,00€ 30 min. Tampónovanie nechtu 2,00€ 5 min. Ross Fraser drôtená špona na zarastený necht - nová 38,00€ 30 min. Ross Fraser drôtená špona na zarastený necht - posunutie za 8 týždňov 15,00€ 30 min. Ross Fraser drôtená špona na zarastený necht - nová - pokračovanie liečby 25,00€ 30 min. Umelohmotná špona na zarastený necht 14,00€ 30 min. Thermozábal nôh 13,00€ 20 min. Peeling nôh 4,00€ 8 min. Odstránenie gél laku/BIO pokrytia 5,00€ 15 min. Lakovanie klasickým lakom - po pedikúre 5,00€ 10 min. Lakovanie klasickým lakom - bez pedikúry 12.0€ 25 min. Odlakovanie 1,00€ 5 min. Kamienok, pečiatka, nálepka 0,5€ 5 min.
 • Medicinálna/suchá/prístrojová pedikúra 4+1 92,00 300 min.
 • Zľava pre študentov do 18 rokov (podľa všeobecných podmienok) 20%
 • Zľava pre ZŤP (podľa všeobecných podmienok) 20%
 • Zľava pre dôchodcov (podľa všeobecných podmienok) 20%
Reklamačný poriadok
 1. Prevádzka poskytujúca starostlivosť o ľudské telo musí mať platné živnostenské oprávnenia.
 2. Povinnosť prevádzky:
  • vykonávať svoje služby iba odborne vyškoleným personálom, ktorí vlastní príslušné oprávnenie na výkon svojej profesie.
  • vykonávať požadovanú službu zodpovedne, podľa správnych technologických postupov, prislúchajúcich ku konkrétnemu pracovnému úkonu s materiálmi a výrobkami k tomu určenými a ktoré neprekročili dobu záruky a podliehajúcimi normám EÚ.
  • zákazník bol pred začiatkom služby oboznámený s následnou domácou starostlivosťou a s možnosťou prípadnej reklamácie.
 3. Zákazník je povinný vo vlastnom záujme informovať pracovníka prevádzky na zdravotné problémy, plánované operácie, ktoré by mohli mať vplyv na kvalitu, trvanlivosť či priebeh úkonovna vybraný druh služby. K tomuto účelu slúži „Karta zákazníka“, ktorá sa pri každej návšteveaktualizuje. Jedná sa napríklad o diabetes mellitus - cukrovku, ochorenie srdca, ekzém, psoriáza, hormonálne zmeny organizmu, tehotenstvo, či ochorenie štítnej žľazy a podobne.
 4. Dodržanie správneho technologického postupu sa prejavuje okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Reklamácia na nedodržanie technologického postupu je možná iba do nasledujúceho dňa od prevedenia tejto služby a to pri osobnej konzultácii so zákazníkom a kontrolou prevedenej práce.
 5. Za správnu manipuláciu a dodržanie doporučených pokynov po 24 hodinách (možnosť reklamácie) preberá zodpovednosť zákazník. Neskoršia reklamácia nie je možná vzhľadom na fakt, že je ťažké preukázať alebo vylúčiť nesprávnu alebo nevhodnú domácu starostlivosť zákazníka.
 6. Zákazník si vykonanú službu prezrie pred zaplatením. Zaplatením za službu sa vzdáva nároku na reklamáciu estetického vzhľadu služby.
 7. Pracovník prevádzky je povinný viesť evidenciu o reklamáciách a predložiť ju na požiadanie orgánu dozoru na nazretie. Evidencia o reklamácií musí obsahovať údaje o dátume uplatnenia reklamácie a spôsobe vybavenia reklamácie.
 8. Alternatívne riešenie sporov
  Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z. z. ARS subjektmi sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z. z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z. z. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.
Zásady domácej starostlivosti
 • Používajte vhodnú obuv, aby ste predišli deformáciám nôh (napr.):
  • Hallux valgus (vybočený palec) – tesné alebo vysoké topánky nosené skôr pre krásu, ale nevhodné pre dĺžku a šírku chodidla
  • Preložené prsty – dlhodobý nadmerný tlak váhy na plochu v úzkych, vysokých topánkach, balerínkach či žabkách
 • Nestrihajte si nechty do oblúka ani nevystrihávajte voľný okraj nechtu – vzniká napätie, pri ktorom sa môže necht stočiť a začať zarastať do bočného valu
 • Dbajte, aby Vaše nohy boli čisté a suché, vlhké prostredie napomáha rozvinutiu plesňových ochorení
 • V prípade, že máte na nohách a nechtoch plesňové ochorenie používajte poctivo doporučený prípravok podľa pokynov pracovníka prevádzky
 • Dbajte na výživu a dostatočnú hydratáciu pokožky nôh – predídete jej vysušovaniu, prasklinám a ranám. Pružná pokožka je odolnejšia voči poškodeniu.
^